تبلیغات
غباردل - طنزودادوفریاد
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید ! Blogroll Me!

پیغام مدیر : به شما كاربر محترم ،خوش آمدمی گویم. امیدوارم وبلاگ بتواندمفیدباشد.

نظرسنجی
صفحات وبلاگ

اخبارخبرچین
لینك به ما / لوگوی دوستان
لینك به ما


لوگوی دوستان

آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

پشتییانی
جمعه 16 شهریور 1386
طنزودادوفریاد

آیادر برنامه های طنز رادیویا تلویزیون دقت کرده ایدیانه که دادوفریادبخشی ازاجرای این برنامه هاهست .عوامل برنامه های طنز ، چه برای کودکان وچه برای دیگرگروههای سنی ، برای اینکه برنامه شان برای بیننده یاشنونده جذاب به نظر برسدوبه اصطلاح باعث ایجادحس شادی وخنده روی لبهای مخاطب بشوددادوفریادرابخشی از کارشان قرارمی دهند ،به گونه ای که اگردادوفریادراازآن خذف کننددیگه چیزی دربرنامه وجودندارتااین حس را ایجادکند،به عبارتی کیفیتی دربرنامه وجودندارد.لذاازفرط بی کیفیتی تبدیل به حرفهای معمولی وپیش افتاده می شود.

دروهله اول ممکن است مخاطب براثراین دادوفریاددچارشادی کاذبی شودامابعدازاتمام برنامه یاثانیه های بعدازآن می فهمد که هیچ چیزقابل توجه ای برای خندیدن وشادشدن درآن برنامه وجودنداشته است .

من کارشناس هنری وطنزنیستم اماازآنجاکه همزمان با اینکه با کامپیوترم ورمی روم به رادیوگوش می دهم ویادربعضی مواقع به طنزهای تلویزیون نگاه می کنم این بی کیفیتی رادرک می کنم .نمی دانم شاید من ذوق هنری ندارم ویا باساختارطنزونحوه ساخت آن آشنانیستم اینگونه نظری دارم .اماگاهی اوقات باشنیدن یادیدن یا خواندن مطلبی طنزتامدتهااثرآن راحس می کنم ووقتی آن مطلب به یادم می آیددچارهمان حس می شوم.

فکر می کنم این نحوه طنزپردازی آنهم برای کودکان دررفتارآنهاتاثیرخواهدداشت ودرکودکان باعث ایجارفتارهای تندگفتاری بشودحال چه به صورت طنزچه درزندگی عادی.البته این نکته را بایدروانشناسان ثابت کنند

نوشته شده توسط سیدعباس فاطمی ساعت 11:09 ق.ظ موضوع مطلب :‌ عمومی ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


This Template Designed By Theme.MihanBlog.Com And Davood Jafari