تبلیغات
غباردل - برنده نوبل ادبیات ایرانی از کار درآمد؟؟؟
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید ! Blogroll Me!

پیغام مدیر : به شما كاربر محترم ،خوش آمدمی گویم. امیدوارم وبلاگ بتواندمفیدباشد.

نظرسنجی
صفحات وبلاگ

اخبارخبرچین
لینك به ما / لوگوی دوستان
لینك به ما


لوگوی دوستان

آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

پشتییانی
جمعه 20 مهر 1386
برنده نوبل ادبیات ایرانی از کار درآمد؟؟؟
خبرگزاری فارس درخبری فوری اعلام کرده که برنده جایزه نوبل ادبیات ایرانی تبار است وبعد شمه ای از رندگی نامه اورادرسایت خود قرارداده است .وقتی زندگی نامه این نویسنده زن 87ساله را می خوانیم متوجه می شویم که این خانم ازپدرومادری انگلیسی درکرمانشاه متولد شده و6یال هم درایران بوده است .همین تولد کافی بودکه خبرگزاری حامی دولت ایشان راایراین تبار بداندوذوق زده شود. به برکت کرامات این خبرگزاری حامی دولت ما که تا حالا معنی تتبار را نمی دانستیم فهمیدیم که ایرانی تباربودن به چه معنای هست با توجه به معنای جدید ایرانی تبارکه از کرامات این خبرگزاری هست ازاین پس هرکس نگاهی به نقشه ایران کرده باشد ویا ازحوالی ایران اتفاقی گذرکرده باشد ایرانی تبارهست.
این هم از خصوصیات ما ایرانی ها هست که فقط دنبال این مسائل هستیم تا به یک طریقی خودمان را درافتخارات جای دهیم .افتخاربه گذشته های دورا را کم داشتیم افتخار به کسانی که از ایران هم کذر کرده واکنون افتخاری کسب نموده اند به آن اضافه شد .زهی سعادت که این راه پیشرفت نیست .راه توسعه وپیشرفت احترام وارج نهادن به آ نان که زنده اند وتلاش می کننباعث گشایش راه پیشرفت وافتخار خواهد شد
نوشته شده توسط سیدعباس فاطمی ساعت 10:10 ق.ظ موضوع مطلب :‌ عمومی ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


This Template Designed By Theme.MihanBlog.Com And Davood Jafari