تبلیغات
غباردل - دسته گل صندوق ذخیره فرهنگیان
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید ! Blogroll Me!

پیغام مدیر : به شما كاربر محترم ،خوش آمدمی گویم. امیدوارم وبلاگ بتواندمفیدباشد.

نظرسنجی
صفحات وبلاگ

اخبارخبرچین
لینك به ما / لوگوی دوستان
لینك به ما


لوگوی دوستان

آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

پشتییانی
سه شنبه 29 آبان 1386
دسته گل صندوق ذخیره فرهنگیان
دربحثهای روزمره معلمان دردفترمدارس ویا جمع های دیگر ازعدم کارایی صندوق ذخیره سخن بسیارمی رود والبته آنانی که ذوقی دارندومایه ای ازطنز درکلامشان وجوددارد از این صندوق با عبارتهای شیرین یاد می کنند از جمله می گویند بابا این صندوق مال خانواده وزیر وداردسته اش است .هروزیری که عوض می شه انگاری که این صندوق پشت قواله ننه اش است که میراث داری آن را به برادروخواهر وداماد وخلاصه فک وفامیل یا اشنایان می دهد تا ازقبل این صندوق به سهم الارث مادری برسندو به نوایی برسند چرا که این صداقیه مامان تا جلوس جناب وزیر به وزارت عالیه آموزش وپروش دردست دیگری بوده است وحالا وقتش که تا می توانند ازاین ارث استفاده کنندکه همیشه برای آنها نیست  ومعلوم نیست جناب وزیرتا کی دروزارت دوام بیاورند پس بهتره تانوبت وزیربعدی  می شود  ازاین ارث باد آورده حسابی استفاده کنند.معلمان عزیز هم هی غرمی زنند که این صندوق برای ما که کاری نمی کند.
حالا به این معلمان توصیه می کنم هی نگوئید این صندوق دردی از ما دوا نمی کند اگر باورندارید بهتره با این مطلب جناب شیرزاد درروزنامه اعتماد ملی مراجعه کنید تا ببیند این عزیزان دل مادر درصندوق ذخیره چگونه شب وروز بدون اندکی درنگ درحال تلاش برای رفع مشکلات این قشر زحمتکش هستند .آنوقت شما معلمان یک لا قبا  قدر این عزیزان دردانه را نمی دونید .ای تف برآدم قدرنشناس . دیگه چی می خواهید .اول صبح می روید سرکلاس تا ظهر واحیانا بعد ازظهرهم ،آنوقت بدون این که زحمتی متحمل شوی مدیران این صندوق درحال تلاش برای رفاء شما وافزایش سود صندوقی اند که سربرج ازحقوق جنابعالی چندرغاز کسر وبه این صندوق می ریزند بدون آنکه زحمت آن را متحمل شی. بازم تف به آدم قدرنشناس
نوشته شده توسط سیدعباس فاطمی ساعت 07:11 ق.ظ موضوع مطلب :‌ عمومی ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


This Template Designed By Theme.MihanBlog.Com And Davood Jafari